[« 444 0 835 »]
info@sapkurutma.com
Türkiye Merkez
Oruçreis Mh. Giyimkent Cd. 14. Sok. No. 61 Giyimkent Sitesi Esenler - İstanbul

HAKKIMIZDA

Trotec 1994 yılında Almanya’nın Hainsberg şehrinde Nem Alma Cihazları üretimi için kurulmuştur.Bugün Trotec, Avrupa’nın bir çok ülkesinde şubesi bulunan, yaklaşık 1200 kişinin çalıştığı büyük bir şirketler topluluğudur.
Türkiye Şubesi ise 2010 yılında yerli bir ortak ile faaliyet geçmiştir.
Trotec;  ev tipi, sanayi tipi, inşaat tipi, havuz tipi nem alma cihazlarının yanı sıra, yaşam alanları için ve endüstriyel alanlar için hava temizleme cihazları, Koku giderme için Ozon jenaratörleri, Nemlendirme cihazları, Termal kameralar, Nem ölçme cihazları gibi bir çok konuda üretim yapmaktadır.
Trotec aynı zamanda İnşaat kurutma hizmetleri de vermektedir; Yeni binalarda hızlı pvc, eposki ve parke şap kurutma, duvar kurutma, nem kurutma hizmetleri vermektedir.
Trotec aynı zamanda Su ve Sel hasarlarında tadilat öncesi kurutma hizmeti de vermektedir.
Trotec firması üretmiş olduğu ürünlerin aynı zamanda kiralamasını da yapmakta olup, kiralama firması TKL Rental’ dir.
Trotec Group’un başarısını ve 20 yıl önce kuruluşundan beri büyümesinin en önemli temelini, kalifiye ve motive çalışanları oluşturmaktadır. Ayrıca bizi bu kadar özel yapan şey yüksek yenilikçilik seviyesidir: Ciromuzun yüzde 10’undan fazlasını ARGE’ye yatırmaktayız. Böylece Trotec Group size yenilikçi teknoloji garantisi vermektedir.